Mam na imię Magda.

Jestem dietetykiem i psychodietetykiem, zwolenniczką zdrowego stylu życia. Specjalizuję się w chorobach autoimmunologicznych, diecie  ketogenicznej/low carbs, dostosowanej do  indywidualnych potrzeb organizmu.

Jestem po to, żeby Ci pomóc, bez spinania się, stresu i nadmiernych wyrzeczeń.

Nie lubię spędzać długich godzin w kuchni, ale lubię dobrze, zdrowo i smacznie zjeść, więc masz pewność, że potrawy, które dla Ciebie przygotuję, będą także smaczne.

Osobiście lubię podróżować, poznawać nowe smaki, jestem aktywna, biegam, stawiam sobie wyzwania, chodzę po górach, kocham pomagać innym, lubię ludzi i cieszę się życiem, bo to największy dar.

Zapraszam na konsultacje do gabinetu we Wrocławiu oraz konsultację online.

Dietetyk i Psychodietetyk

Miałam możliwość brać udział w wielu szkoleniach prowadzonych przez wybitnych specjalistów. Psychodietetykę ukończyłam na Uniwersytecie SWPS, a „ Żywienie człowieka w profilaktyce zdrowotnej” na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.
Od zawsze ważne było dla mnie to, co jem i jak żywię moją rodzinę. Miałam możliwość mieszkać na kilku kontynentach, poznać i posmakować tradycyjnych potraw oraz obserwować jaki jest styl życia oraz kultura spożywania posiłków.
U moich podopiecznych zwracam uwagę nie tylko na dietę, ale również na styl życia, aktywność, na sposób odbierania bodźców z zewnątrz. Moim celem jest motywowanie do zmiany nawyków, do wypracowania jak najlepszej metody słuchania swojego organizmu, co nam służy, a co nie. Nie jestem zwolennikiem restrykcyjnych diet, bo one w konsekwencji nie prowadzą do niczego dobrego. Sama wiele razy stosowałam różne diety, które nie przynosiły rezultatów.

Większość chorób wynika z naszego stylu życia, na który składa się nie tylko dieta, ale również stres, ilość godzin snu i wypitej wody, aktywność fizyczna oraz nasze nastawienie do życia. Każdy z nas ma geny, które mogą predysponować do różnych chorób. Moim zadaniem jest edukacja i pomoc Tobie w budowaniu dobrych nawyków, które poprawią stan zdrowia.
Zachęcam i jestem zwolennikiem aktywności fizycznej, potrzebujemy jej, żeby lepiej się czuć, mieć energię do codziennego działania i pracy. Sama biegam od ponad 8 lat z małymi przerwami, chodzę na pilates, jogę, czy zajęcia na siłowni. W tym roku zaczęłam morsować, jest to moje wyzwanie na rok 2020/2021. Zawsze byłam zmarzluchem i chcę to zmienić.
Specjalizuję się głównie w chorobach autoimmunizacyjnych i profilaktyce chorób cywilizacyjnych. Jestem również specjalistą od „Diety Ketogenicznej”, która sprawdza się przy określonych jednostkach chorobowych. Prowadzę warsztaty żywieniowe w szkołach, szkolenia dla przyszłych dietetyków z „Akademia Dietetyki” oraz prezentacje odnośnie zdrowego stylu życia.

Moje certyfikaty

Zapraszam do kontaktu oraz zapisania się na konsultacje, również online.

Scroll to Top